Aktualności

Wypadek na krajówce w powiecie płockim

Data publikacji 14.05.2024

Wczoraj, na drodze krajowej nr 62 w Cieślach (pow. płocki) pojazd osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Jedna osoba została ranna. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie ostrożności na drodze.

W miniony poniedziałek (13.05) w Cieślach (pow. płocki) na drodze krajowej nr 62 doszło do zderzenia czołowego osobówki z pojazdem ciężarowym. Policjanci, obecni na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 31-letnia kierująca renaultem najprawdopodobniej zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z 24-letnią kierującą scanią. W wyniku poniesionych obrażeń kierująca pojazdem osobowym trafiła do szpitala. Badanie wykazało, że obydwie kierujące były trzeźwe.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Funkcjonariusze sporządzili dokumentacje oraz zabezpieczyli ślady w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności wypadku.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie ostrożności i szczególną uwagę na drodze. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia bądź tragedii na drodze.

podkom. Monika Jakubowska

Powrót na górę strony