Aktualności

Zmiany kadrowe w płockiej Komendzie Miejskiej Policji

Rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemara Wołowca, mł. insp. Krzysztofowi Szymańskiemu powierzone zostały od dzisiaj (6.06) obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Płocku. To zaszczyt ale również wyzwanie dla Komendanta, który będzie nadzorował pracę policjantów płockiej Komendy.

Dzisiaj (6.06) w sali konferencyjnej płockiej komendy Policji odbyło się spotkanie z okazji powierzenia obowiązków Komendanta Miejskiego Policji w Płocku mł. insp. Krzysztofowi Szymańskiemu. W uroczystości udział wziął Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec oraz kadra kierownicza płockiej Komendy, a także policjanci i pracownicy Policji. 

To właśnie rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu, mł. insp. Krzysztofowi Szymańskiemu zostały powierzone obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Płocku. Nadinsp. Waldemar Wołowiec życzył nowemu szefowi plockich policjantów wielu sukcesów i wytrwałości w nowym miejscu pełnienia służby. 

Mł. insp. Krzysztof Szymański służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku jako absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. W 2014 roku został I zastępcą Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. W 2016 roku mianowany został na I zastępcę Komendanta Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. W 2017 roku objął stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce. Mł. insp. Krzysztof Szymański w trakcie pełnionej służby otrzymał Brązowy Medal za Długoletnią Służbę, Brązową oraz Srebrną Odznakę Zasłużony Policjant.

Przed mł. insp. Krzysztofem Szymańskim wiele wyzwań i trudnych zmagań, dlatego płoccy policjanci życzą Komendantowi odporności i wytrwałości, która pozwoli zrealizować zamierzone cele. 

Powrót na górę strony