Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci grają z WOŚP!
Policjanci w całej Polsce wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia na Błoniach PGE Narodowego odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Dodano: 24.01.2024 -
Nietrzeźwy z zakazem sądowym
Kolejny nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez płockich policjantów. 26-letni kierujący oplem miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 24.01.2024 -
Uwaga! Przestępcy podszywają się pod policjantów CBŚP za pomocą poczty e-mail
W ostatnim czasie odnotowujemy dużą ilość prób oszustwa, gdzie za pośrednictwem poczty e-mail przestępcy podszywają się pod policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji. Nie odpowiadajmy na tego typu wiadomości oraz nie przekazujmy osobom nieznanym naszych danych osobowych, informacji umożliwiających zdalny dostęp do konta bankowego, kodów BLIK, danych z karty kredytowej, jak również kryptowalut i gotówki. Ponadto nie klikajmy w podejrzane linki, w szczególności przesyłane za pomocą poczty elektronicznej. Jeśli otrzymaliśmy tego typu wiadomość to jest to próba oszustwa. Zachowajmy wzmożoną czujność i ostrożność!
Dodano: 24.01.2024 -
Policjanci poszukują świadków zdarzenia
Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś (24.01) na drodze krajowej nr 62 w Borowicach. Osoby, które posiadają informacje, nagranie bądź były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00; 47 705 16 01 lub 112.
Dodano: 24.01.2024