Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Mazowiecka grupa SPEED
Nadmierna prędkość, brawura, a czasami alkohol i narkotyki, to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, z jakimi na co dzień walczą policjanci z mazowieckiej grupy SPEED. Dobrze wyszkoleni, wyposażeni w najlepszy sprzęt i umiejętności. W ich pracy codziennością jest jazda z dużą prędkością i eliminowanie z ruchu kierowców, którzy w sposób ewidentny zagrażają bezpieczeństwu.
Dodano: 22.12.2020 -
Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Komendant Miejski Policji w Płocku mł. insp. Mariusz Kryszkowski oraz Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów kom. Piotr Adamkowicz, składają życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.
Dodano: 22.12.2020 -
Rozstrzygnięcie konkursu pn. ,, Silni mocą nie przemocą”
Konkurs pn. ,, Silni mocą nie przemocą” został rozstrzygnięty. Jego laureaci otrzymali gratulacje i nagrody, które na ręce dyrekcji przekazali przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Zwycięski spot zrealizowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 już wkrótce zostanie opublikowany.
Dodano: 22.12.2020 -
Przedłużamy etap odpowiedzialności i wprowadzamy dodatkowe ograniczenia – zamknięte stoki i nowe zasady bezpieczeństwa w Sylwestra
Przerwanie transmisji COVID-19 to jedyny skuteczny sposób na zwycięstwo w walce z koronawirusem. Umożliwi to szczepionka przeciwko COVID-19. Zanim jednak rozpoczniemy proces szczepień, musimy być szczególnie ostrożni i odpowiedzialni. Do 17 stycznia 2021 r. przedłużamy etap odpowiedzialności, podczas którego wprowadzamy dodatkowe ograniczenia. Zamknięcie stoków narciarskich oraz zakaz przemieszczania się w Sylwestra – to niektóre z nich. Sprawdź, jakie zmiany czekają nas po świętach.
Dodano: 22.12.2020