Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Podsumowanie Bożego Narodzenia na drogach garnizonu mazowieckiego
Podczas świątecznego weekendu na mazowieckich drogach doszło do 19 wypadków, w których zginęło 2 osoby. 21 osób zostało rannych. Policjanci zatrzymali łącznie 40 nietrzeźwych kierujących. Pomimo że w tym roku działania trwały dłużej o jeden dzień niż w roku ubiegłym, to święta były bezpieczniejsze.
Dodano: 27.12.2023 -
Podsumowanie świątecznego weekendu na terenia miasta i powiatu płockiego
Za nami świąteczny długi weekend, który na terenie miasta i powiatu płockiego upłynął dość bezpiecznie. Wzmożone działania funkcjonariuszy oraz zdyscyplinowanie kierowców przyczyniły się do bezpieczeństwa na drogach. Niestety za kierownicą nie zabrakło nietrzeźwych kierujących.
Dodano: 27.12.2023 -
Sprawdź trzeźwość zanim wsiądziesz za kierownicę
W budynku Komendy Miejskiej Policji w Płocku dla wszystkich osób, które chcą sprawdzić swój stan trzeźwości do dyspozycji, przez całą dobę jest nowoczesny alkomat. Policjanci zachęcają do korzystania z tego urządzenia, aby wcześniej zanim wsiądziemy za kierownicę sprawdzić czy w naszym organizmie nie ma już alkoholu.
Dodano: 27.12.2023 -
Ostrzeżenie w sprawie procederu oszustw „na kuriera” za granicą
Komenda Główna Policji oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych ostrzegają przed narastającym procederem oszustw metodą „na kuriera”. W popularnych serwisach z ogłoszeniami przestępcy coraz częściej oferują pracę w charakterze kuriera za granicą, zwłaszcza w Niemczech.
Dodano: 27.12.2023