Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
Od 19 do 23 lutego 2024 roku w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem każda zainteresowana osoba będzie mogła uzyskać bezpłatną poradę prawną w wielu instytucjach, w tym również w jednostkach Policji. Porady prawne będzie można m.in. uzyskać w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.
Dodano: 19.02.2024 -
Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu w związku z planowanym protestem rolników
Płoccy policjanci informują, że w najbliższy wtorek (20.02) w związku z protestem rolników, kierowcy mogą spodziewać się kolejnych utrudnień na płockich drogach. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras.
Dodano: 19.02.2024 -
Płocka grupa SPEED Podsumowanie tygodnia
Nadmierna prędkość oraz brawura to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, z jakimi na co dzień walczą policjanci z grupy SPEED. Przypominamy, że główną przyczyną wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, z winy kierujących, jest niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED na drogach Płocka i powiatu skontrolowali ponad 80 pojazdów.
Dodano: 19.02.2024