Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Bezpieczna droga do szkoły - prezentacje pomocne w podnoszeniu wiedzy o ruchu drogowym
W ramach akcji prewencyjnej „Bezpieczna droga do szkoły” mazowieccy policjanci przygotowali prezentacje, które mogą podnieść wiedzę z zakresu ruchu drogowego zarówno dzieci, jak i rodziców. Zachęcamy do pobierania załączonych prezentacji i zapoznania się z nimi.
Dodano: 31.08.2021 -
Pijany z sądowym zakazem wjechał do rowu i uciekł
Dzisiejszą noc w policyjnym areszcie spędził 50-latek podejrzany o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wjechał do rowu. Pozostawiając pojazd i podróżującego z nim pasażera, uciekł z miejsca zdarzenia. Namierzyli go policjanci z posterunku w Bielsku. Po wytrzeźwieniu podejrzany zostanie przesłuchany. Grozi mu wysoka grzywna i kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 31.08.2021 -
Dorodne krzaki konopi indyjskich i marihuana w domu 29-latka
Niespodziewaną wizytę złożyli wczoraj 29-latkowi policjanci zwalczający przestępczość narkotykową. W wyniku przeszukania pomieszczeń jego domu, policjanci zabezpieczyli kilka dorodnych krzaków konopi indyjskich, sprzęt do uprawy roślin i ponad 135 gramów marihuany. Za uprawę i posiadanie nielegalnych środków podejrzany usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3 lata więzienia.
Dodano: 31.08.2021 -
Ukrył marihuanę w jajku niespodziance
Kilkadziesiąt gramów metamfetaminy oraz marihuanę miał przy sobie 21-latek, którego zatrzymali policjanci z posterunku w Łącku. Mieszkaniec powiatu gostynińskiego ukrywał susz w plastikowym pudełku po jajku niespodziance. Wczoraj podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Dodano: 31.08.2021