Dzielnicowy w Nowym Duninowie - Dzielnicowi w powiecie - KMP w Płocku

Dzielnicowi w powiecie

Dzielnicowy w Nowym Duninowie

Data publikacji 22.08.2019

Dzielnicowy przyjmuje interesantów

w Posterunku Policji w Nowym Duninowie,

ul. Gostynińska 8 ; 09-505 Nowy Duninów

 

 asp. Marcin Pawlak

tel. 47 70 511 97; kom. 797 017 432

e-mail: nowyduninow@ra.policja.gov.pl

UWAGA!

Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112 lub 47 70 516 01

Miejscowości: Nowy Duninów, Brwilno, Popłacin, Dierzązna, Brwilno Dolne, Soczewka, Wola Brwileńska, Stary Duninów, Karolewo, Nowa Wieś, Kamion, Grodziska, Środoń, Brzezinna Góra, Trzcianno, Jeżewo, Duży Duninów, Lipianki.

Plan priorytetowy dzielnicowego asp. Marcina Pawlaka

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2021r. do 31.12.2021r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców i  wyeliminowanie negatywnych zjawisk wpływających na spokój i porządek publiczny ( ograniczenie przypadków spożywania alkoholu w miejscu publicznym)  w rejonie sklepów w miejscowości Nowy Duninów przy  ul.Gostynińskiej i ul.Wierzbowej.
W związku z powyższym dzielnicowy asp. Macin Pawlak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów na reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.
W przypadku, kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony