Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki w autokarze

Data publikacji 19.12.2016

Płońscy kryminalni zatrzymali 35-latka posiadającego przy sobie ponad 100 gramów kokainy. Z zabezpieczonej substancji można było sporządzić ponad 1000 porcji konsumpcyjnych. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Płońska „namierzyli” 35-letniego płońszczanina, który miał posiadać przy sobie narkotyki przeznaczone do wprowadzenia do obiegu. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego o posiadanie nielegalnych substancji mężczyznę na dworcu autobusowym w Płońsku w autokarze jadącym w kierunku Mławy. Przy 35-latku policjanci znaleźli dużą foliową torebkę z białym proszkiem, 80 szt. czystych „dealerek” (torebek z zapięciem strunowym), elektroniczną wagę, a w portfelu należącym do 35-latka jeszcze dwie torebki strunowe z białą substancją.

Badania przeprowadzone przez kryminalnych wykazały, że zabezpieczona substancja to kokaina. Z zatrzymanych ponad 100 gramów tego narkotyku można było sporządzić ponad 1000 porcji konsumpcyjnych o czarnorynkowej wartości około 50 tys. zł.

35-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania substancjo psychoaktywnych.  Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, a nawet więcej, gdyż sprawa ma charakter rozwojowy.

 

mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska

Powrót na górę strony