Aktualności

Tragiczny wypadek w Starym Nacpolsku. Zginęły 4 osoby

Data publikacji 02.11.2020

Na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Stary Nacpolsk doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia ciężarówki z samochodem dostawczym, na miejscu zginęły 4 osoby podróżujące Fordem Transitem.

W miniony piątek, kilkanaście minut po godzinie 17:00 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Stary Nacpolsk doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych, policyjnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym daf 64-letni obywatel Ukrainy jadąc w kierunku Wyszogrodu, chcąc uniknąć uderzenia w poprzedzający go pojazd (również ciężarowy), odbił w lewo. Kabiną i naczepą zahaczył o jadącą przed nim ciężarówkę, a następnie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Fordem Transitem. 4 osoby podróżujące fordem: 51-letni  mieszkaniec gm. Czerwińsk nad Wisłą, 25-letnia mieszkanka Wyszogrodu oraz dwie obywatelki Ukrainy w wieku 43 i 48 lat, poniosły śmierć na miejscu. Kierowca dafa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Przez kilka godzin trasa była zablokowana, a policjanci kierowali na objazdy przez miejscowość Wróblewo i Wyszogród.

Po raz kolejny płońscy policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu, większą ostrożność i rozwagę na drodze oraz powstrzymanie się od wykonywania ryzykownych manewrów.

Powrót na górę strony