Uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę długoletniego pracownika Policji - Aktualności - KPP w Płońsku

Aktualności

Uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę długoletniego pracownika Policji

Data publikacji 24.09.2021

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku odbyło się pożegnanie, przechodzącego na zasłużoną emeryturę, pracownika Policji Pana Marka Rafalaka. Komendant Powiatowy Policji insp. Jarosław Brzozowski w mieniu własnym oraz policjantów i pracowników komendy złożył serdeczne podziękowania oraz życzenia.

Po 47 latach łącznej pracy i 33 latach przepracowanych w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku na zasłużoną emeryturę odszedł Pan Marek Rafalak – pracownik gospodarczy Zespołu Finansów i Zaopatrzenia. Do tej pory, każdego dnia, przez długie lata Pan Marek dbał o porządek wokół budynku komendy, był „złotą rączką” potrafiącą naprawić niemalże wszystko i zaradzić w przypadku różnego rodzaju nagłych awarii.

Podczas wczorajszej uroczystości, która odbyła się w płońskiej komendzie Komendant Powiatowy Policji insp. Jarosław Brzozowski, w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych serdeczne pogratulował Panu Markowi i przekazał wyrazy wielkiego uznania za wieloletnią pracę. Podkreślił przy tym, że odchodzący na emeryturę dał się poznać, jako wzorowy i zaangażowany pracownik. Życzył mu zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz także zadowolenia z podejmowania kolejnych wyzwań w życiu prywatnym, na emeryturze.

Do życzeń przyłączyli się również policjanci i pracownicy cywilni, dziękując za pomoc, zaangażowanie w realizacje codziennych obowiązków i serdeczność.


kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Powrót na górę strony