Aktualności

22-latek z Raciąża zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 23.11.2022

W ręce płońskich kryminalnych wpadła kolejna osoba posiadająca narkotyki. U 22-latka z Raciąża funkcjonariusze znaleźli ponad 140 gramów różnego rodzaju środków odurzających i substancji psychotropowych. Zatrzymanemu grożą 3 lata więzienia.

Kilka dni temu płońscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali kolejną osobę posiadającą nielegalne substancje. Policjanci działając w oparciu o własne ustalenia, w mieszkaniu 22-letniego mieszkańca Raciąża znaleźli marihuanę, amfetaminę i metamfetaminę. Cześć narkotyków młody mężczyzna trzymał w plecaku, w opakowaniach po gumach do żucia. Kolejne schowane były w łazience w pudełku po kremie oraz w lodówce, w opakowaniu po lodach. Wszystkie substancje były poporcjowane i zapakowane w torebki strunowe oraz zawiniątka z folii aluminiowej. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 147 gramów substancji psychotropowych i środków odurzających.

Zatrzymany 22-latek przyznał się do przedstawionego mu zarzutu posiadania narkotyków. Młodemu mężczyźnie grożą 3 lata więzienia.

kom. Kinga Drężek-Zmysłowska  

Powrót na górę strony