Komisariat Policji w Raciążu

asp. sztab. Marcin Leśniak - gmina Raciąż

Data publikacji 30.05.2018

asp. sztab. Marcin Leśniak

Komisariat Policji w Raciążu tel. 47 703 35 70

tel. kom. 519 035 468

dzielnicowy.raciaz3@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

Bielany, Budy Kraszewskie, Charzyny, Cieciersk, Druchowo, Grzybowo, Jeżewo Wesel, Kocięcin Brodowy, Kocięcin Tworki, Kodłutowo, Komunin Nowy, Komunin Stary, Koziebrody, Kraszewo-Czubaki, Kraszewo-Falki, Kraszewo -Gaczułty, Kraszewo Podborne, Kraszewo-Rory, Kraszewo Sławęcin, Malewo, Mała Wieś, Młody Niedróż, Stary Niedróż, Pólka-Raciąż, Sikory, Szczepkowo, Unieck, Żukowo Strusie, Żukowo -Wawrzonki, Żychowo

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2023 r.  do 31.07.2023 r.  jest zobligowanie mieszkańców gm. Raciąż do prawidłowego oznakowania posesji (art. 64 kw).

W związku z powyższym dzielnicowy asp. sztab. Marcin Leśniak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony