Komisariat Policji w Raciążu

st.asp. Witold Domarecki - gmina Raciąż

Data publikacji 30.05.2018

st. asp. Witold domarecki

Komisariat Policji w Raciążu tel. 47 703 35 70

tel. kom. 519 035 467

dzielnicowy.raciaz4@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

Bogucin, Chyczewo, Ćwiersk, Dobrska Kolonia, Dobrska Włościany, Draminek, Drozdowo, Folwark-Raciąż, Gralewo Nowe, Gralewo Stare, Kaczorowy, Kiełbowo, Kiniki, Kossobudy, Kozolin, Krajkowo, Krajkowo Budki, Kraśniewo, Kruszenica, Lipa, Łempino, Łempinek, Młodochowo, Pęsy, Sałkowo, Sierakowo, Strożęcin, Szapsk, Wępiły, Witkowo, Zaborowo, Zdunówek, Złotopole.

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2023 r.  do 31.07.2023 r. jest zobligowanie mieszkańców gm. Raciąż do prawidłowego oznakowania posesji (art. 64 kw).

W związku z powyższym dzielnicowy st. asp. Witold Domarecki zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony