Komisariat Policji w Raciążu

mł. asp. Sebastian Kownacki - miasto Raciąż

Data publikacji 27.04.2021

mł. asp.  Sebastian Kownacki

Komisariat Policji w Raciążu tel. 47 703 35 70

tel. kom. 519 035 469

dzielnicowy.raciaz1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

teren miasta Raciąż ograniczony ulicami: Akacjowa, Basztowa, Bolesława Chrobrego, mjr. Henryka Dobrzańskiego, Działkowa, Władysława Jagiełły, Jana Pawła II, Juranda, Kasztelańska, Kilińskiego, Stanisława Konarskiego, Leśna, pl. Adama Mickiewicza, Mieszka I, Młodzieżowa, Nadrzeczna, Parkowa, Poprzeczna, ks. Gracjana Rzewuskiego, 19 Stycznia, Szwedzka, Romana Wnorowskiego, Zawoda, Bronisława Zielińskiego, Ziemowita, 550-lecia Raciąża.

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2024 r.  do 31.07.2024 r. jest wyeliminowanie zjawiska spożywania alkoholu w rejonie bloku ul. Kilińskiego 61 w Raciążu.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Sebastian Kownacki zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony