Posterunek Policji w Czerwińsku nad Wisłą

mł. asp. Łukasz Rosa - gmina Naruszewo

Data publikacji 30.05.2018

mł. asp. ŁUKASZ ROSA

Posterunek Policji w Czerwińsku nad Wisłą  tel. 47 703 35 75

tel. kom. 519 035 471

dzielnicowy.naruszewo@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

Beszyno, Drochowo, Drochówka, Grąbczewo, Kozarzewo,  Krysk, Krysk Nowy, Michałowo, Nacpolsk, Naruszewo, Nowe Naruszewo, Nowy Nacpolsk,  Postróże, Potyry, Radzymin, Radzyminek, Rąbież, Skarboszewo, Skarszyn, Skwary, Sobanice, Sosenkowo, Stachowo, Troski, Wichorowo, Wola Krysk, Wronino, Wróblewo, Zaborowo, Żukowo, Żukowo PGR, Żukowo Poświętne

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2023 r. do 31.01.2024 r. jest ograniczenie zjawiska spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych w miejscowości Krysk, ze szczególnym uwzględnieniem rejonu sklepu.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Łukasz Rosa zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony