Posterunek Policji w Czerwińsku nad Wisłą

asp. Dariusz Koniec - gmina Czerwińsk nad Wisłą i gmina Naruszewo

Data publikacji 30.05.2018

asp. Dariusz Koniec

Posterunek Policji w Czerwińsku nad Wisłą tel. 47 703 35 75

tel. kom. 519 035 470

dzielnicowy.czerwinsk2@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

Dłutowo, Garwolewo, Goławin, Goworowo, Grodziec, Janikowo, Januszewo, Karnkowo, Kębłowice, Kuchary Skotniki, Łazęki, Łbowo, Nieborzyn, Nowe Przybojewo, Nowe Radzikowo, Osiek, Pieścidła, Radzikowo Scalone, Raszewo Dworskie, Raszewo Włościańskie, Roguszyn, Srebrna, Stare Przybojewo,  Stare Radzikowo, Stary Boguszyn, Strzembowo

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2024 r. do 31.07.2024 r. jest ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie popełniania wykroczeń uciążliwych społecznie w miejscowości Goławin w rejonie sklepów spożywczych, a także w rejonie przystanku autobusowego oraz na terenie przyległym.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Dariusz Koniec zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony