Posterunek Policji w Czerwińsku nad Wisłą

st.sierż. Adrian Jasiński - gmina Czerwińsk nad Wisłą

Data publikacji 30.05.2018

st.sierż. Adrian Jasiński

Posterunek Policji w Czerwińsku nad Wisłą  tel. 47 703 35 75

tel. kom. 519 035 473

dzielnicowy.czerwinsk1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

Rejon obsługiwany przez dzielnicowego: Chociszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Gawarzec Dolny, Gawarzec Górny, Komsin, Miączyn, Miączynek, Nowy Boguszyn, Parlin, Sielec, Stobiecin, Wilkowuje, Wilkówiec, Wola, Wólka Przybójewska, Wychódźc, Zarębin, Zdziarka

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2023r.  do 31.01.2024 r. jest ograniczenie zjawiska spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych w miejscowości Chociszewo, ze szczególnym uwzględnieniem rejonu sklepu.

W związku z powyższym st.sierż. Adrian Jasiński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony