sierż. sztab. Joanna Konczewska - miasto Płońsk - Rewir Dzielnicowych w Płońsku - KPP w Płońsku

Rewir Dzielnicowych w Płońsku

sierż. sztab. Joanna Konczewska - miasto Płońsk

Data publikacji 30.05.2018

sierż. sztab. Joanna Konczewska

Rewir Dzielnicowych w Płońsku tel. 47 703 35 18

tel. kom. 519 035 463 

dzielnicowy.plonsk1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

teren miasta Płońsk ograniczony ulicami: Młodzieżową, Grunwaldzką i Klonową do granic administracyjnych miasta a w szczególności ulice:

Baśniowa, Biedronki, Boczna, Cegielniana, Cicha, Daleka, Działkowa, Główna, Graniczna, Grunwaldzka 59-87 (nr nieparzyste), Grunwaldzka 70-82 (nr parzyste), Jasna, Jaworskiego, Jesionowa, Klonowa, Krótka, Lipowa, Łąkowa, Malownicza, Miła, Młodzieżowa2-64 (nr parzyste/),  Pogodna, Polna, Północna, Skrajna, Spokojna, św. M. Kolbe, Wiejska, Wypoczynkowa, Zapłotek, Zielona, Żołnierzy Wyklętych 14-20 (nr parzyste), Żołnierzy Wyklętych 25-27 (nr nieparzyste)

 

Działania priorytetowe dzielnicowej:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2020 r.  do 31.01.2021 r. ograniczenie zjawisk aktów wandalizmu, oraz kradzieży na terenie ogródków działkowych przy ulicy Grunwaldzkiej w Płońsku.

W związku z powyższym dzielnicowa sierż. sztab. Joanna Konczewska zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jej rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicową.

Powrót na górę strony