st.asp. Robert Reszczyński - gmina Płońsk - Rewir Dzielnicowych w Płońsku - KPP w Płońsku

Rewir Dzielnicowych w Płońsku

st.asp. Robert Reszczyński - gmina Płońsk

Data publikacji 30.05.2018

st.asp. Robert Reszczyński

Rewir Dzielnicowych w Płońsku tel. 47 703 35 18

tel. kom. 519 035 455 

dzielnicowy.plonsk5@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 703 35 00.

 

Rejon służbowy:

gmina Płońsk stanowiąca teren pozamiejski a w szczególności miejscowości:

Arcelin, Bogusławice, Bońki, Brody, Cempkowo, Cieciórki, Ćwiklin, Ćwiklinek, Dalanówek, Jeżewo, Kownaty, Koziminy-Stachowo, Krępica, Lisewo, Michalinek, Michowo, Młyńsk, Pilitowo, Poczernin, Pruszyn, Raźniewo, Siedlin, Słoszewo, Strachowo, Strachówek, Strubiny, Szeromin, Szerominek, Szpondowo, Szymaki, Woźniki

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2020 r.  do 31.01.2021 r. jest ograniczenie zjawiska spożywania alkoholu w rejonie boiska oraz placu zabaw w m. Szerominek.

W związku z powyższym dzielnicowy st.asp. Robert Reszczyński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony