Pomogli w zatrzymaniu pijanego kierowcy - Aktualności - KPP w Sochaczewie

Aktualności

Pomogli w zatrzymaniu pijanego kierowcy

Data publikacji 08.09.2020

Dzięki pomocy małżeństwa z powiatu sochaczewskiego, udało się wyeliminować z ruchu pijanego kierowcę. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Wczoraj usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy dostali informację od operatora numeru 112, że kierowca volkswagena polo jadący w stronę Sochaczewa może być pijany, ponieważ miał duże trudności z utrzymaniem pojazdu na swoim pasie.

Dyżurny policji natychmiast skontaktował się ze zgłaszającymi, którzy jechali za volkswagenem. Dzięki ich współpracy, mężczyzna został zatrzymany do kontroli na ul. 15 Sierpnia.

Za kierownicą volkswagena siedział 28 – letni sochaczewianin. Okazało się, że był kompletnie pijany. Badanie wykazało, że miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy.

Wczoraj usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Dziękujemy za pomoc w zatrzymaniu pijanego kierowcy!

mł. asp. A. Dzik

Powrót na górę strony