Tymczasowy areszt dla 57 - latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - KPP w Sochaczewie

Aktualności

Tymczasowy areszt dla 57 - latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci znaleźli prawie 240 gramów narkotyków, które były ukryte w wersalce 57 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Po zapoznaniu się z materiałami, sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że jeden z mieszkańców Sochaczewa posiada środki odurzające. W poniedziałek doszło do realizacji sprawy. Funkcjonariusze po wejściu do mieszkania znaleźli prawie 240 gramów narkotyków. Torebki z amfetaminą i marihuaną były ukryte w wersalce. Dodatkowo znaleziono puste torebki z zapięciem strunowym i wagi elektroniczne.

Na miejscu zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 43 i 57 lat. Obydwaj zostali doprowadzeni do sochaczewskiej komendy. Po przesłuchaniu w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie, młodszy z podejrzanych został zwolniony, zaś jego kolega usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Po zapoznaniu się z zebranym materiałem, sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Mieszkańcowi Sochaczewa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

 
 

 
  • Biały zbrylony proszek znaleziony u 57 - latka w wersalce
  • Zielony susz, biały proszek, torebki z zamknięciem strunowym i wagi elektroniczne
  • Biały proszek w torebce z zapięciem strunowym
Powrót na górę strony