Policjanci rozegrali mecz o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie

Wczoraj na orliku przy stadionie KS Bzura został rozegrany mecz o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie. Mimo zaciętej walki, policjanci z komendy wygrali 3:2 z mundurowymi z posterunków. Mecz rozegrano w związku z obchodami 98. rocznicy powołania Policji Państwowej.

Wczoraj, punktualnie o 13:00 rozpoczął się mecz pomiędzy policjantami z komendy i posterunków. Mundurowi rywalizowali o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie. W pierwszej połowie meczu padły dwie bramki. Pierwszy gol należał do st. sierż. Michała Sałbuta. Kilkanaście minut później mł. asp. Robert Kapałka zremisował, strzelając bramkę przeciwnej drużynie.

Druga połowa meczu była bardzo nerwowa, lecz ostatecznie zakończyła się wygraną policjantów z komendy. Na 3 minuty przed końcem pojedynku mundurowych, gola kontaktowego zdobył post. Mateusz Matusiak z Posterunku Policji w Teresinie.

Dwie bramki dla sochaczewskiej drużyny strzelił st. asp. Paweł Rynkiewicz z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii czym wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie, insp. Michał Safjański pogratulował wszystkim zaangażowania w grę, a następnie wręczył puchar wygranej drużynie.