Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci prowadzili poszukiwania 50-letniego Adama T. Mężczyzna został odnaleziony na terenie innego województwa. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i udostępnianie informacji o zaginionym.
Dodano: 11.09.2023 Koniec poszukiwań zaginionego 50-latka -
Policjanci z sochaczewskiej komendy mieli pracowity weekend. Do zabezpieczenia mieli kilkanaście wydarzeń organizowanych na terenie całego powiatu. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo m.in. uczestników 40. Półmaratonu „Szlakiem Walk nad Bzurą”, w którym wzięło udział ponad 160 uczestników. Ale też sami w nim pobiegli. Sierż. szt. Katarzyna Żak zajęła 1 miejsce w kategorii K30.
Dodano: 11.09.2023 Policjanci zabezpieczali 40. Półmaraton "Szlakiem Walk nad Bzurą" -
Kierowca volkswagena znacznie przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Urządzenie do pomiaru wykazało, że jechał w Rybnie z prędkością 110 km/h. Policjanci nałożyli na niego mandat i punkty karne. Przypominamy, że nadmierna prędkość nadal jest jedną z głównych przyczyn wypadków na drodze.
Dodano: 11.09.2023 Znacznie przekroczył prędkość - policjanci zatrzymali mu prawo jazdy -
Pracownica Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie zajęła II miejsce wśród pracowników cywilnych w II Ogólnopolskich Mistrzostwach Policji w Pływaniu Długodystansowym. Kinga Rudzka przepłynęła trzykilometrowy odcinek w 1 h 9 min 33 s.
Dodano: 11.09.2023 Pracownica sochaczewskiej komendy zajęła II miejsce w II Ogólnopolskich Mistrzostwach Policji w Pływaniu Długodystansowym -
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 44-latkowi z powiatu sochaczewskiego, który mając trzy promile alkoholu w organizmie kierował pojazdem osobowym. Mężczyznę obowiązywał także sądowy zakaz kierowania pojazdami.
Dodano: 11.09.2023 Miał trzy promile alkoholu w organizmie i obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów