Działania priorytetowe dzielnicowych - KPP w Sochaczewie

Działania priorytetowe dzielnicowych

Działania priorytetowe dzielnicowych

Data publikacji 01.11.2016

Rejon I - Boryszew

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania wykroczeń, a przede wszystkim spożywania alkoholu w miejscu publicznym w rejonie sklepu monopolowego przy ul. 15 Sierpnia.

Rejon II - Centrum Południe

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu i niszczenia mienia w Parku im. F. Chopina przy ull. Traugutta w Sochaczewie.

Rejon III - Centrum Północ

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w miejscu publicznym, zakłócania ładu i porządku oraz zaśmiecania w rejonie budynku mieszczącego się przy ul. Żeromskiego 29 A-G.

Rejon IV - Victoria

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania nieprawidłowego parkowania w strefie zamieszkania na osiedlu przy ul. Sochaczewskiego.

Rejon V - Chodaków

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w miejscu publicznym w rejonie sklepu spożywczego przy ul. Harcerskiej.

Rejon VI - Gmina Sochaczew

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do ograniczenia spożywania alkoholu w miejscu publicznym, zakłócania spokoju i porządku publicznego przy Szkole Podstawowej w Wyczółkach. Do wykroczeń dochodzi poza godzinami pracy placówki.

Rejon VII - Karwowo

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w miejscu publicznym w rejonie sklepu w Gawłowie.

Gmina Iłów 

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa w rejonie Szkoły Podstawowej w Iłowie.

Gmina Brochów

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym w rejonie sklepu w Janowie.

Gmina Rybno

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu, zaśmiecania i żebractwa w rejonie sklepów przy ul. Długiej w Rybnie. 

Gmina Młodzieszyn

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania powstawania "dzikich" wysypisk w miejscowości Skutki, Radziwiłka, Bieliny, Budy Stare i Leontynów. 

Gmina Nowa Sucha

Rejon I

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania gromadzenia się młodzieży na boisku szkolnym i spożywania alkoholu, zaśmiecania i używania słów wulgarnych poza godzinami funkcjonowania Szkoły Podstawowej w Kozłowie Biskupim. 

Rejon II

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania gromadzenia się młodzieży na placu zabaw i w rejonie siłowni w Nowej Suchej, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu, używania słów wulgarnych, a także zaśmiecania rejonu przy KS Promyk Nowa Sucha.

Rejon I

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą mobilizować mieszkańców miejscowości Granice, Paprotnia, Teresin do posiadania w odpowiednim miejscu i utrzymania w odpowiednim stanie tablicy z numerem porządkowym nieruchomości.

Rejon II

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą mobilizować mieszkańców Budek Piaseckich, Dębówki, Elżbietowa i Kawęczyna do posiadania w odpowiednim miejscu i utrzymania w odpowiednim stanie tablicy z numerem porządkowym nieruchomości.

Rejon III

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 roku policjanci będą mobilizować mieszkańców miejscowości Seroki - Parcela, Seroki - Wieś, Ludwików i Lisice do posiadania w odpowiednim miejscu i utrzymania w odpowiednim stanie tablicy z numerem porządkowym nieruchomości.

 

Powrót na górę strony