Działania priorytetowe dzielnicowych

Działania priorytetowe dzielnicowych

Data publikacji 01.11.2016

Rejon I - Boryszew

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania zakłócania porządku publicznego przez osoby spożywające alkohol w rejonie placu zabaw przy ul. F. Kozubowskiego.

Rejon II - Centrum Południe

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do ograniczenia kradzieży paliwa na stacji paliw przy ul. Warszawskiej.

Rejon III - Centrum Północ

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do ogranieczenia spożywania alkoholu, zakłócania porządku publicznego, zaśmiecania i niszczenia mienia przez osoby przebywające w piwnicy bloku przy ul. Warszawskiej 59 w Sochaczewie.

Rejon IV - Victoria

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania nieprawidłowego parkowania w strefie zamieszkania w rejonie bloków przy ul. A. Sochaczewskiego 2 i 4.

Rejon V - Chodaków

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do ograniczenia zakłócania ładu i porządku na osiedlu przy ul. Korczaka.

Rejon VI - Gmina Sochaczew

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do ograniczenia kradzieży paliwa na stacji paliw w Andrzejowie Duranowskim.

Rejon VII - Karwowo

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do weliminowania zjawiska spożywania alkoholu i zakłócania porządku publicznego przy sklepie mieszczącym się przy ul. Batalionów Chłopskich w Sochaczewie.

Gmina Iłów 

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania nieprawidłowego parkowania pojazdów na ul. Rynek Staromiejski w Iłowie.

Gmina Brochów

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania polegające na zapobiaganiu przestępstw i wykroczeń, takich jak spożywamoe alkoholu, zaśmiecanie, akty wandalizmu na terenie boiska w miejscowości Konary.

Gmina Rybno

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu, grupowania się młodzieży, demoralizacji i zaśmiecania w rejonie stacji paliw w Jasieńcu.

Gmina Młodzieszyn

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania jazdy quadami i crossami po wale przeciwpowodziowym w Witkowicach i Kamionie.

Gmina Nowa Sucha

Rejon I

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyegzekwowania prawidłowego oznaczenia posesji tablicą z numerem porządkowym w miejscowości Braki.

Rejon II

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyegzekwowania prawidłowego oznaczenia posesji tablicą z numerem porządkowym w Mizerce i Okopach.

Gmina Teresin

Rejon I

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą reagowali na przypadki grupowania się młodzieży, popełnianie wykroczeń porządkowych oraz dokonywanie aktów wandalizmu w rejonie GOSiR przy Al. XX-lecia.

Rejon II

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą reagowali na przypadki spożywania alkoholu i wykroczenia porządkowe w rejonie sklepu oraz pobliskiego osiedla w miejscowości Pawłowice.

Rejon III

Od 1 lutego do 31 lipca 2024 roku policjanci będą reagowali na wykroczenie polegające na nieprawidłowym parkowaniu pajazdów i zestawów pojazdów przekraczających 16 ton i 12 metrów długości w Szymanowie przy ul. Szkolnej.

Powrót na górę strony