Działania priorytetowe dzielnicowych - KPP w Sochaczewie

Działania priorytetowe dzielnicowych

Działania priorytetowe dzielnicowych

Data publikacji 01.11.2016

Rejon I - Boryszew

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania wykroczeń, a przede wszystkim spożywania alkoholu w miejscu publicznym w rejonie sklepu monopolowego przy ul. 15 Sierpnia.

Rejon II - Centrum Południe

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu i niszczenia mienia w Parku im. F. Chopina przy ull. Traugutta w Sochaczewie.

Rejon III - Centrum Północ

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w miejscu publicznym, zakłócania ładu i porządku oraz zaśmiecania w rejonie budynku mieszczącego się przy ul. Żeromskiego 29 A-G.

Rejon IV - Victoria

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania nieprawidłowego parkowania w strefie zamieszkania na osiedlu przy ul. Sochaczewskiego.

Rejon V - Chodaków

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców poprzez wyeliminowanie spożywania alkoholu i popełniania czynów zabronionych w parku pomiędzy ul. Hotelową i Chopina.

Rejon VI - Gmina Sochaczew

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, zakłócania spokoju i porządku publicznego przy Szkole Podstawowej w Mokasie. Do wykroczeń dochodzi poza godzinami pracy placówki.

Rejon VII - Karwowo

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w miejscu publicznym w rejonie sklepu w Gawłowie.

Gmina Iłów 

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w rejonie stacji paliw w Iłowie.

Gmina Brochów

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym w rejonie sklepu w Janowie.

Gmina Rybno

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu, zaśmiecania i żebractwa w rejonie sklepów przy ul. Długiej w Rybnie. 

Gmina Młodzieszyn

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania powstawania "dzikich" wysypisk w lasach Nadleśnictwa Radziłłów na terenie gminy Młodzieszyn.

Gmina Nowa Sucha

Rejon I

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania kłusownictwa wodnego i zaśmiecania terenu przy Bzurze na terenie gminy Nowa Sucha.

Rejon II

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku roku policjanci będą mobilizować właścicieli psów do właściwego zabezpieczenia zwierząt w miejscowości Okopy i Glinki

Gmina Teresin

Rejon I

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą zapobiegać zakłócaniu spokoju i porządku publicznego w rejonie stacji PKP i Skweru Niepodległości w Teresinie.

Rejon II

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu i zaśmiecania w rejonie sklepu przy ul. Szkolnej w Szymanowie.

Rejon III

Od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania kradzieży tablic rejestracyjnych z zaparkowanych pojazdów przy stacji PKP w miejscowości Seroki - Parcela.

Powrót na górę strony