Działania priorytetowe dzielnicowych

Działania priorytetowe dzielnicowych

Data publikacji 01.11.2016

Rejon I - Boryszew

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w rejonie sklepu i dworca PKP przy ul. Sienkiewicza w Sochaczewie.

Rejon II - Centrum Południe

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu i zakłócania porządku publicznego w Parku im. Ignacego Włodzimierza Garbolewskiego w Sochaczewie.

Rejon III - Centrum Północ

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do ogranieczenia nieprawidłowego parkowania pojazdów na odcinku ul. Batorego od skrzyżowania z ul. Narutowicza do bloku przy ul. Staszica 52A w Sochaczewie.

Rejon IV - Victoria

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu, zakłócenia ładu i porządku w rejonie sklepu przy ul. Targowej w Sochaczewie.

Rejon V - Chodaków

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu, zakłócania spokoku i porządku publicznego w rejonie obiektu sportowego przy ul. Chopina w Sochaczewie.

Rejon VI - Gmina Sochaczew

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania nieprawidłowego parkowania pojazdów ciężarowych w miejscowości Kożuszki-Parcel i niestosowania się do znaku B-36 zakaz zatrzymywania się.

Rejon VII - Karwowo

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania gromadzenia się młodzieży zagrożonej demoralizacją w rejonie lasu przy ul. Wrzosowej.

Gmina Iłów 

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zapobiegające włamaniom do domków letniskowych w Arciechowie, Pieczyskach Iłowskich i Pieczyskach Łowickich.

Gmina Brochów

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania polegające na zapobiaganiu przestępstw i wykroczeń kradzieży drewna z lasów w miejscowościach Wilcze Tułowskie, Miszory, Paski Duchowne, Gorzewnica, Kromnów, Śladów.

Gmina Rybno

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu, zaśmiecania, żebractwa w rejonie sklepu przy ul. Długiej w Rybnie.

Gmina Młodzieszyn

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania w Witkowicach w związku z przypadkami niezachowania ostrożności przy trzymaniu zwierząt co może doprowadzić do zdarzeń drogowych z ich udziałem.

Gmina Nowa Sucha

Rejon I

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu, zaśmiecania i innych wykroczeń porządkowych w rejonie sklepu w Kozłowie Biskupim.

Rejon II

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania zjawiska wałęsających się psów w miejscowości Roztropna.

Gmina Teresin

Rejon I

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania zjawiska spożywania alkoholu w rejonie PKP Teresin oraz reagowanie na inne wykroczenia porządkowe.

Rejon II

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania nieprawidłowego parkowania pojazdów i zestawy pojazdów w Szymanowie na ul. Szkolnej.

Rejon III

Od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku policjanci będą podejmować działania w celu przeciwdziałania demoralizacji nieletnich w rejonie placu zabaw w miejscowości Maszna.

Powrót na górę strony