KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawcę kradzieży - Aktualności - KMP w Siedlcach

Aktualności

KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawcę kradzieży

Data publikacji 01.10.2020

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków kradzieży złotej bransoletki z lombardu na terenie Siedlec oraz zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na załączonych do tekstu zdjęciach z monitoringu.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w  sprawie  kradzieży złotej bransoletki o wadze 136g i wartości 30 000zł, z lombardu na terenie Siedlec. Zdarzenie miało miejsce w dniu 17 września 2020r.  Jak wynika z zabezpieczonego nagrania monitoringu sprawcą jest mężczyzna krępej budowy ciała, łysy, ubrany w kurtkę skóropodobną koloru czarnego, t-shirt koloru czarnego z nadrukiem z przodu koloru jasnego, przez ramię zawieszoną miał torebkę koloru czarnego, jeansy z przetarciami koloru jasnoniebieskiego, buty sportowe koloru czarnego z białymi wstawkami.  Na szyi po lewej stronie widoczny jest tatuaż, na lewym ręku na serdecznym palcu tatuaż w kształcie znaku zapytania i na palcu środkowym tatuaż (bdb).

W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę z fotografii, bądź był bezpośrednim świadkiem tego zdarzenia, albo posiada istotne informacje w tej sprawie  proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 47 707-23-60 lub 112.

Jakość zdjęć jest niezależna od KMP Siedlce.

 

 

autor: sierż.szt. Małgorzata Mazurek

 

KMP Siedlce

Powrót na górę strony