Zatrzymany z narkotykami, które ukrywał w piwnicy - Aktualności - KMP w Siedlcach

Aktualności

Zatrzymany z narkotykami, które ukrywał w piwnicy

Data publikacji 08.10.2020

Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Siedlec podejrzanego o posiadanie prawie 130 gramów amfetaminy. Mężczyzna przechowywał je w piwnicy, gdzie policjanci zabezpieczyli również wagę jubilerską i atrapę broni. Zatrzymany usłyszał zarzut, teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Siedleccy mundurowi podczas patrolowania jednego z osiedli miasta zauważyli stojącego na klatce schodowej bloku mężczyznę, którego znali z wcześniejszych interwencji.  21-latek kiedy zobaczył policjantów zaczął uciekać  schodami prowadzącymi w dół do piwnic bloku. Policjanci ruszyli za nim i zauważyli jak ten odrzuca jakiś klucz na podłogę. Mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, a na jego dłoniach widoczny był biały proszek.

Funkcjonariusze dopasowali odrzucony przez mężczyznę klucz do zamka jednej z piwnic, jak później ustalili mundurowi, należącej do rodziny mężczyzny. Kiedy policjanci weszli do jej wnętrza zauważyli foliową reklamówkę w której ujawnili amfetaminę o wadze blisko 130 gramów ukrytą w torebkach strunowych, wagę jubilerską oraz atrapę broni palnej.

Siedlczanin trafił do policyjnego aresztu, usłyszał zarzut posiadania narkotyków za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: sierż. szt. Małgorzata Mazurek

KMP Siedlce

Powrót na górę strony