Aktualności

Bezpieczne wakacje z Mikołajkiem

Data publikacji 20.06.2022

To wspólny projekt Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach przewidujący cykl zajęć edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa w trakcie tegorocznych wakacji, adresowanych do dzieci w wieku 6-12 lat.

Dzisiaj Komendant Miejski Policji w Siedlcach mł.insp. Andrzej Dziewulski oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach - Ewelina Raczyńska  podpisali porozumienie o współpracy partnerskiej przy realizacji projektu pod nazwą "Bezpieczne wakacje z Mikołajkiem". Będzie  to cykl zajęć edukacyjnych adresowanych do dzieci w wieku 6-12 lat, podczas których najmłodsi poznają książki o Mikołajku oraz biografię jego twórcy Rene Gościnnego. Na podstawie przygód bohaterów książek dowiedzą się jakie niebezpieczeństwa  mogą im zagrażać i jak temu aktywnie zapobiegać. Zajęcia prowadzone będą w Bibliotece Głównej oraz Filiach  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach.

Spotkania będą realizowane według harmonogramu, który udostępniamy na plakatach, stronie internetowej biblioteki oraz Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Grupy, które zechcą wziąć udział w realizowanym projekcie mogą zgłaszać się do koordynatorów  projektu:

Magdalena Sutryk: promocja@mbp.siedlce.pl  tel.25 974 30 32

agnieszka.swierczewska@ra.policja.gov.pl tel.501 531 305.

W załączeniu: Plakat - harmonogram zajęć.

Autor: nadkom. Agnieszka Świerczewska

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony