Aktualności

Widzę - Rozmawiam – Reaguję. Zapraszamy na konferencję

Data publikacji 19.09.2023

Już w najbliższy czwartek, 21 września, zapraszamy na konferencję w ramach kampanii „Widzę- Rozmawiam- Reaguję. O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież" pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego w Siedlcach, start o godzinie 9:00.

W ramach konferencji wysłuchamy m. in. referatów specjalistów zajmujących się tematyką różnych  problemów, których doświadczają młodzi ludzie: m.in. o skutkach przemocy werbalnej wobec młodych ludzi, niemożliwych do zrealizowania oczekiwaniach dorosłych wobec młodych ludzi, poczuciu własnej wartości oraz propozycji działań wspierających uczniów, nauczycieli i rodziców w obecnym roku szkolnym 2023/2024.

W przedsięwzięciu wezmą udział nauczyciele, rodzice, kuratorzy sądowi, przedstawiciele policji oraz stowarzyszeń i instytucji, dla których los młodzieży jest priorytetem w pracy i w życiu.

Planowane wystąpienia: Ewa Dziemidowicz, Anna Mikulska, Piotr Mosak, Monika Mikołajczyk oraz sierż. szt. Barbara Jastrzębska.

Organizatorami konferencji są: Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach, Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach, IPA region Siedlce oraz Komenda Miejska Policji w Siedlcach.

Wiedzy nigdy nie za dużo, a możliwość wymiany doświadczeń i poglądów to zdecydowany i dodatkowy atut tego ważnego spotkania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

kom. Ewelina Radomyska

Powrót na górę strony