Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Trwająca w Polsce i na świecie pandemia koronawirusa zdezorganizowała wielu z nas życie zawodowe, rodzinne i towarzyskie. Dzieci siedzą w domach, uczą się zdalnie, a rodzice próbują pogodzić pracę z opieką nad nimi. Wydaje się być jak najbardziej zrozumiałe, że rodzice chcieliby zapewnić swoim pociechom nieco atrakcji, szczególnie podczas przerwy zimowej. Z racji panujących ograniczeń (m.in. zamknięte kina, teatry), mają niełatwe zadanie. Warto jednak pamiętać, że wszelkiego rodzaju obostrzenia związane z epidemią mają za zadanie zapewnić nam maksymalne bezpieczeństwo.
Dodano: 07.01.2021 Ferie zimowe, zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci -
Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn widocznych na załączonych do tekstu zdjęciach z monitoringu, którzy są sprawcami kradzieży.
Dodano: 07.01.2021 KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawców kradzieży -
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-filmowym na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pod nazwą „Śnieżny Dekalog”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży. Organizatorem konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, a partnerami są: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacja PZU.
Dodano: 07.01.2021 Konkurs plastyczno-filmowy „ŚNIEŻNY DEKALOG” -
Cały czas można jeszcze kupić przygotowany przez mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce charytatywny kalendarz. Dochód z jego dystrybucji przeznaczony jest na wsparcie rodzin policjantek i policjantów pełniących służbę w Ostrołęce i mających na wychowaniu dzieci niepełnosprawne bądź przewlekle chore. Specjalnie w tym celu został stworzony komitet społeczny „Policjanci - dzieciom policjantów”. Ale warto się pośpieszyć, ponieważ już kilkaset osób zdecydowało się na takie wsparcie.
Dodano: 07.01.2021 Już kilkaset osób postanowiło kupić charytatywny kalendarz przygotowany przez ostrołęckich policjantów i w ten sposób pomóc dzieciom -
Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje zaginionego Mariusza Peciak lat 44, zamieszkałego w Balach gm .Mokobody , który w dniu 1 stycznia 2021 r. opuścił dom i do chwili obecnej nie powrócił, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Dodano: 07.01.2021 POSZUKUJEMY Mariusza Peciak