Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Aresztowani pod zarzutem rozboju
Najbliższe 3 miesiące w areszcie tymczasowym spędzi dwóch mężczyzn w wieku 30 i 37 lat podejrzanych o pobicie i okradzenie 27 – letniego mieszkańca pow. łosickiego. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 26.05.2017 -
Młody mężczyzna wypadł z okna
Przedwczoraj (24.05) na terenie Siedlec doszło do nieszczęśliwego wypadku, podczas którego 21 – letni młody mężczyzna wypadł z okna znajdującego się na drugim piętrze budynku. Pechowy młodzieniec na szczęście przeżył upadek lecz z poważnymi obrażeniami ciała w stanie stabilnym został przewieziony do szpitala.
Dodano: 26.05.2017 -
31 – latka skradła buty sportowe z siłowni.
Za kradzież dwóch par butów sportowych z szatni siłowni odpowie w najbliższym czasie 31 – letnia mieszkanka Siedlec. Sprawczyni skradła obuwie dwóm innym kobietom, które w tym czasie korzystały z sali ćwiczeń. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 26.05.2017
Aresztowani pod zarzutem rozboju
Młody mężczyzna wypadł z okna
31 – latka skradła buty sportowe z siłowni.