Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim - Aktualności - KPP w Węgrowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Data publikacji 02.12.2019

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

28 litopada w m. Grabiny 90 letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując ciągnikiem rolniczym stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na lewy pas i uderzył w pojazd marki Iveco, który w tym czasie wykonywał manewr jego wyprzedzania. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

W tym samym dniu w m. Łochów na ul. AL. Węgrowska mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem marki Infiniti wjeżdżając na skrzyżowanie z ruchem okrężnym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Seat , który znajdował się na tym skrzyżowaniu w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń ciała.   

30 listopada w m. Węgrów ul. T. Kościuszki mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Skodą doprowadzając do zderzenia. Nikt  nie doznał obrażeń ciała.

Tego samego dnia w m. Tończa mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Audi podczas manewru wyprzedzania uderzyła w skręcający  w lewo samochód marki VW. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

 

 M/K

 

 

 

 

Powrót na górę strony