Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim - Aktualności - KPP w Węgrowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Data publikacji 09.12.2019

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

02 grudnia w m. Łojew mieszkaniec pow. ostrołęckiego kierując pojazdem marki Iveco najechał na tył pojazdu Audi , który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych w celu ustąpienia pierwszeństwa osobie przechodzącej przez jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

 

03 grudnia w m. Suchodół mieszkaniec pow. katowickiego kierując pojazdem marki Peugeot w trakcie wymijania się z pojazdem Volvo przekroczył oś jezdni, w skutek czego zderzył się lewym lusterkiem zewnętrznym z prawidłowo poruszającym się Volvo. Nikt nie doznał obrażeń.

 

05 grudnia w m. Węgrów na ul. Gdańskiej mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki VW, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Dacia, którego kierująca również nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją Peugeota w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

 

07 grudnia w m. Płatkownica mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Skoda nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki Honda, wykonującego manewr skrętu w lewo, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

 

 

 M/K

 

 

 

 

 

 

Powrót na górę strony