Aktualności

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Data publikacji 04.10.2022

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

26 września w m. Węgrów mieszkaniec pow. łódzkiego, kierując pojazdem marki Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Ford doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Trzebucza mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Citroen, zderzył się z łosiem, który wszedł na jezdnię powodując uszkodzenia pojazdu. Nikt nie doznał obrażeń.

29 września w m. Starawieś mieszkaniec pow. skierniewickiego, kierując zespołem pokazów marki Renault wraz z naczepą w celu uniknięcia zderzenia z pojazdem poruszającym się po jego pasie ruchu, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z kierującym pojazdem marki Volvo. W wyniku doznanych obrażeń kierujący Volvo zginął na miejscu. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów.

01 października w m. Sadowne mieszkaniec pow. ostrowskiego, kierując pojazdem marki BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kreującemu pojazdem marki Toyota w wyniku czego doszło do zderzenia se pojazdów. Kierujący Toyotą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze a następnie zsunął się z nasypu wywracając pojazd na dach. W Wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

02 październik w m. Barchów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota zderzył się z sarną, która wbiegał an jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

 

 

 

 

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

mł.asp. Monika Księżopolska

 

Powrót na górę strony