Aktualności

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Data publikacji 26.02.2024

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych. Węgrowscy policjanci apelują do kierowców o ostrożność.

25 lutego 2024 r. w miejscowości Ocięte pow. węgrowski, 74 letni kierujący samochodem osobowym m-ki Mercedes, wyjeżdżając z drogi gruntowej nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Lexus. W wyniku czego obrażenia ciała odniosła 7 letnia pasażerka pojazdu Lexus, która została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie

25.02. br. w miejscowości Roguszyn 18 letni kierujący pojazdem marki Saab nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu, wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Ford. Nikt nie doznał obrażeń.

24.02.2024 r. w Łochowie mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Skoda , nie zastosował się do znaku STOP, w wyniku czego uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki Renault. Nikt nie doznał obrażeń.

23 lutego 2024 r. w miejscowości Łochów 72 letni kierujący samochodem osobowym m-ki Mitsubishi lat 72, jadąc w kierunku Wyszkowa nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącemu po oświetlonym przejściu dla pieszych pieszemu, w wyniku czego doszło do jego potrącenia, a w następstwie czego został on przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

22.02.2024 r. w miejscowości Stoczek 18 letni kierujący pojazdem m-ki Skoda na łuku drogi wyjechał na przeciwległy pas, gdzie uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd m-ki Fiat doprowadzając do zdarzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

20 lutego br. w miejscowości Łochów 22 letni kierujący nie zachował należytej ostrożności podczas manewru omijania i uderzył w tył zaparkowanego pojazdu skoda, która w następstwie uderzyła w unieruchomiony pojazd marki Audi. Następnie Audi w wyniku zderzenia uderzyło w tył poprzedzającego go pojazdu marki renault. Nikt nie doznał obrażeń.

20 lutego 2024 roku w miejscowości Zawady pod jadący pojazd marki Toyota wtargnęło dzikie zwierzę – sarna w wyniku czego doszło do zderzenia. 35 letni kierujący nie doznał obrażeń ciała.

 


 

st. sierż. Rafał Bałdyga


 

Powrót na górę strony