Aktualności
Rozmiar czcionki
-
„Zamień odblask na ozdobę „- rusza piąta edycja odblaskowej choinki
Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie oraz Komisariatu Policji w Łochowie zapraszają mieszkańców do udziału w 5. Edycji akcji „Zamień odblask na ozdobę”. Tradycyjnie przed budynkami KPP w Węgrowie od KP w Łochowie stanęły świąteczne choinki, na których każdy może pozostawić własnoręcznie wykonana ozdobę – w zamian zabierając odblask.
Dodano: 11.12.2025 -
Bezpieczne Święta Bożego Narodzenia. Wskazówki dla seniorów i ich rodzin
Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań, ciepłych gestów i przygotowań, które wprowadzają wyjątkową atmosferę. Jednocześnie okres ten sprzyja pośpiechowi, licznym wyjazdom oraz wzmożonemu ruchowi w sklepach. Niestety, właśnie wtedy swoją aktywność zwiększają również przestępcy. Osoby starsze – spokojniejsze, często ufne i nierzadko mieszkające samotnie mogą stać się łatwiejszym celem. Aby ten szczególny czas upłynął bezpiecznie i bez niepotrzebnego stresu, warto przypomnieć sobie kilka podstawowych zasad, które mogą ochronić seniorów przed kradzieżą, oszustwem czy niebezpieczną sytuacją.
Dodano: 11.12.2025 -
Podejrzane zachowanie zwróciło uwagę policjantów- interwencja zakończona zatrzymaniem za posiadanie narkotyków
Policjanci z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie w niedzielę, późnym wieczorem podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na widok radiowozu, gwałtownie zmienił kierunek. Zachowanie to wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, który postanowili przeprowadzić kontrolę.
Dodano: 11.12.2025
„Zamień odblask na ozdobę „- rusza piąta edycja odblaskowej choinki
Bezpieczne Święta Bożego Narodzenia. Wskazówki dla seniorów i ich rodzin
Podejrzane zachowanie zwróciło uwagę policjantów- interwencja zakończona zatrzymaniem za posiadanie narkotyków