Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Informacja prasowa - Nowe „czarne punkty wodne” na Mazowszu
Władze Mazowsza oraz mazowiecka policja przypomina o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Od 2009 r. wspólnie prowadzą akcję oznaczania niebezpiecznych akwenów tzw. czarnymi punktami. Miejsc, w których dochodzi do wypadków czy utonięć, wciąż przybywa. W tym roku na terenie województwa mazowieckiego pojawi się osiem nowych tablic ostrzegawczych.
Dodano: 13.07.2020 -
Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim
W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.
Dodano: 13.07.2020 -
"Bezpieczne wakacje 2020. Wypoczynek w górach"
Wakacje to czas odpoczynku. Turyści bardzo chętnie spędzają czas wędrując po górach. Piękne widoki, krystalicznie czyste powietrze zachęcają do wycieczek. Niestety małe doświadczenie oraz załamanie pogody mogą sprawić, że wyprawa w góry może okazać się niebezpieczna.
Dodano: 13.07.2020
Informacja prasowa - Nowe „czarne punkty wodne” na Mazowszu
Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim
"Bezpieczne wakacje 2020. Wypoczynek w górach"