SKUTECZNOŚĆ KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA - Aktualności - KPP w Zwoleniu

Aktualności

SKUTECZNOŚĆ KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Data publikacji 21.09.2020

Zwoleńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu , który w obszarze zabudowanym jechał swoim audi 115km/h. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Przypominamy, że każda osoba mająca dostęp do Internetu może nanieść miejsce niebezpieczne, które Policja zweryfikuje.

Policjanci z zwoleńskiej drogówki, w minioną sobotę, w miejscowości Strykowice Górne, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W obszarze zabudowanym, 22-latek przekroczył dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 65 km/h. Nieodpowiedzialnemu kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy. To kolejny przypadek wykorzystania przez mundurowych Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako narzędzia służącego poprawie bezpieczeństwa.

Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa znaleźć można na stronie internetowej każdej jednostki Policji w Polsce. Można również pobrać bezpłatną aplikację „Geoportal Mobile” na smartfony. Dzięki niej na bieżąco można zgłaszać zagrożenia i sprawdzać sposób realizacji. Zachęcamy do korzystania z aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

autor: asp. Krzysztof Gregorczyk

Powrót na górę strony