Aktualności

Komenda Powiatowa Policji w Zwoleniu przenosi się do nowej siedziby przy ulicy Batalionów Chłopskich

Data publikacji 14.01.2021

Siedziba Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu przy Placu Jana Kochanowskiego przechodzi do historii, od środy - 13 stycznia 2021 roku interesanci są przyjmowani w nowej siedzibie przy ulicy Batalionów Chłopskich 14.

Powierzchnia działki pod KPP Zwoleń wynosi 5543 metrów kwadratowych, natomiast powierzchnia użytkowa - 2267 metrów kwadratowych. Oprócz tego do użytku został oddany: budynek garażowy, kojce dla psów i miejsca parkingowe.

Budynek główny jest dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Bryła budynku jest ukształtowana na wzór litery U. W strefie ogólnodostępnej znajduje się poczekalnia z ławkami i oświetleniem. W piwnicy są pomieszczenia magazynowe, szatnie wraz z zapleczem sanitarnym, pomieszczenia techniczne i sala ćwiczeń.

Na parterze są pomieszczenia dla osób zatrzymanych, dyżurnego, wydziału prewencji i ruchu drogowego. Na pierwszym piętrze natomiast są biura kierownictwa jednostki, sale odpraw, pokoje wydziału kryminalnego i pracowników administracyjnych. Obiekt jest wyposażony w instalację solarną.

Autor: asp. Krzysztof Gregorczyk

 • widok budynku od strony głównego wejścia
  autor: asp. Krzysztof Gregorczyk
 • widok pokoju w środku komendy
  autor: asp. Krzysztof Gregorczyk
 • widok głównego holu
  autor: asp. Krzysztof Gregorczyk
 • autor: asp. Krzysztof Gregorczyk
 • widok za budynkiem komendy
  autor: asp. Krzysztof Gregorczyk
 • widok sali konferencyjnej
  autor: asp. Krzysztof Gregorczyk
Powrót na górę strony