Aktualności

ZMIANA NA STANOWISKU KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W ZWOLENIU

Data publikacji 29.03.2024

W zwoleńskiej komendzie miała miejsce uroczysta zbiórka w związku ze zmianą na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu. Pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu został insp. Konrad Krakowiak.

Dzisiaj (29.03) w sali konferencyjnej  Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu. Po złożeniu meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Piotrowi Janikowi odczytany został rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu insp. Konradowi Krakowiakowi dotychczasowemu Komendantowi Miejskiemu Policji w Radomiu.

Insp. Konrad Krakowiak służbę w Policji rozpoczął w 2001 roku. W przebiegu policyjnej kariery związany był z pionem kryminalnym pełniąc służbę w komórkach organizacyjnych dw. Z przestępczością gospodarczą i korupcją. Od maja 2021 roku był Komendantem Miejskim Policji w Radomiu.

Rozkaz wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Piotr Janik.

Podinsp. Sebastian Kopycki pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego w Zwoleniu wrócił na zajmowane wcześniej stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu.

W uroczystości wzięło udział kierownictwo oraz policjanci i pracownicy zwoleńskiej komendy, Pan Piotr Chudzio Prezes Sądu Rejonowego w Zwoleniu,  Pani Marzena Strug Prokurator Rejonowa, Pan Andrzej Wolszczak Wójt Gminy Przyłek oraz st.bryg. Paweł Potucha Komendant PSP w Zwoleniu

Autor: mł.asp. Katarzyna Słyk/KPP Zwoleń

Powrót na górę strony