Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Z tej okazji Święta Służby Cywilnej p.o. Komendant Główny Policji insp. Marek Boroń wszystkim członkom korpusu służby cywilnej, pracownicom i pracownikom Policji składa wyrazy uznania oraz podziękowania za codzienne zaangażowanie, rzetelność i wysiłek wkładany w sprawne funkcjonowanie Policji, satysfakcji z wykonywanej pracy, poczucia dobrze spełnionego obowiązku, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Dodano: 16.02.2024 ŻYCZENIA KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI Z OKAZJI ŚWIĘTA SŁUŻBY CYWILNEJ -
Jesteś kierowcą i chcesz sprawdzić, ile masz punktów karnych? Możesz zapytać o nie w komisariacie policji lub – za pomocą usługi systemu CEPiK 2.0 – uzyskać dostęp do aktualnych danych z ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego. Sprawdź, jak to zrobić.
Dodano: 16.02.2024 Sprawdź swoje punkty karne -
NASK pomaga walczyć z hejtem w sieci. Naukowcy instytutu z Zakładu Inżynierii Lingwistycznej i Analizy Tekstu opublikowali właśnie zbiór szkodliwych i neutralnych treści, które posłużą portalom internetowym do skuteczniejszego moderowania treści. To pierwsza taka baza w Polsce.
Dodano: 16.02.2024 MNIEJ HEJTU W SIECI – NASK POMAGA MODERATOROM TROPIĆ SZKODLIWE TREŚCI