st. asp. Mateusz Michalski - Posterunek Policji w Chynowie - KPP w Grójcu

Posterunek Policji w Chynowie

st. asp. Mateusz Michalski

Data publikacji 26.01.2021

st. asp. Mateusz Michalski

Dzielnicowy Gminy Chynów

tel. 47 702 63 80

tel. 519 035 315

dzielnicowy.chynow@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.

 

Posterunek Policji w Chynowie

ul. Główna 67

05-650 Chynów

 

Wykaz miejscowości:

Adamów Rososki, Barcice Drwalewskie, Barcice Rososkie, Budy Sułkowskie, Budziszyn,  Budziszynek, Chynów, Dąbrowa Duża, Dobiecin, Drwalew, Drwalewice, Edwardów, Franciszków, Gaj Żelechowski, Gliczyn, Grobice, Henryków, Jakubowizna, Janów,Jurandów, Krężel, Kukały, Lasopole,  Ludwików, Machcin, Marianów, Martynów, Marynin, Mąkosin, Milanów, Nowe Grobice,  Ostrowiec,  Pawłówka,  Pieczyska,  Piekut, Przyłom, Rososz, Rososzka, Staniszewice, Sułkowice, Watraszew,  Węszelówka,  Widok, Wola Kukalska, Wola Pieczyska, Wola Żyrowska,  Wygodne, Zalesie,  Zawady, Żelazna, Żelechów, Żyrów.

Plan priorytetowy dzielnicowego PP w Chynowie st. asp. Mateusza Michalskiego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2021r. do 30.06.2021r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu, zaśmiecania oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie placu przy zbiegu ulic Parkowej i Głównej w Chynowie.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony