Posterunek Policji w Nowym Mieście nad Pilicą - KPP w Grójcu

Posterunek Policji w Nowym Mieście nad Pilicą

Posterunek Policji w Nowym Mieście nad Pilicą

Data publikacji 13.07.2020

asp. sztab. Wojciech Orzeszek

Dzielnicowy Miasta i Gminy Nowe Miasto nad Pilicą

tel. 47 702 63 40

tel. 519-035-318

 dzielnicowy.nowemiastonadpilica@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.

Posterunek Policji w Nowym Mieście nad Pilicą

ul. Warszawska 16

26-420 Nowe Miasto nad Pilicą

 

Wykaz miejscowości:

Bełek, Bieliny, Borowina, Czerwona Karczma, Dąbrowa, Domaniewice, Gilówka, Godzimierz, Gostomia, Jankowice, Józefów, Łęgonice, Nowe Łęgonice,Nowe Miasto nad Pilicą, Nowe Strzałki, Pobiedna, Promnik, Prosna, Rokitnica, Rosocha, Rudki, Sacin, Sańbórz, Strzałki, Świdrygały, Waliska, Wał, Wierzchy, Wola Pobiedzińska, Wólka Ligęzowska, Wólka Magierowa, Zalesie, Żdżarki, Żdżary.

 

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Grójcu asp. sztab. Wojciech Orzeszek:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2020r. do 31.12.2020r. jest wyeliminowanie parkowania pojazdów w miejscach niedozwolonych na terenie miasta Nowe Miasto nad Pilicą, wyeliminowanie przestępstw na szkodę osób starszych oraz przeciwdziałanie wybrykom chuligańskim na terenie ulicy Tomaszowskiej i osiedli przy ul. Tomaszowskiej oraz Parku Miejskiego w Nowym Mieście n/P.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do mieszkańców miasta i gminy Nowe Miasto nad Pilicą o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Powrót na górę strony