Posterunek Policji w Nowym Mieście nad Pilicą

Posterunek Policji w Nowym Mieście nad Pilicą

Data publikacji 15.01.2024

st. sierż. Grzegorz Gawryś

Dzielnicowy Miasta i Gminy Nowe Miasto nad Pilicą

tel. 47 702 63 40

tel. 519 035 318

 dzielnicowy.nowemiastonadpilica@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.

Posterunek Policji w Nowym Mieście nad Pilicą

ul. Warszawska 16

26-420 Nowe Miasto nad Pilicą

 

Wykaz miejscowości:

Bełek, Bieliny, Borowina, Czerwona Karczma, Dąbrowa, Domaniewice, Gilówka, Godzimierz, Gostomia, Jankowice, Józefów, Łęgonice, Nowe Łęgonice,Nowe Miasto nad Pilicą, Nowe Strzałki, Pobiedna, Promnik, Prosna, Rokitnica, Rosocha, Rudki, Sacin, Sańbórz, Strzałki, Świdrygały, Waliska, Wał, Wierzchy, Wola Pobiedzińska, Wólka Ligęzowska, Wólka Magierowa, Zalesie, Żdżarki, Żdżary.

 

 

Plan priorytetowy dzielnicowego PP w Nowym Mieście nad Pilicą st. sierż. Grzegorza Gawrysia:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego oraz zaśmiecania przez grupującą się młodzież i osoby spożywające alkohol w godzinach wieczornych, szczególnie w weekendy w rejonie ulicy Tomaszowskiej /park/, Placu Ojca Honorata Koźmińskiego i ul. Targowej w Nowym Mieście nad Pilicą.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do mieszkańców miasta i gminy Nowe Miasto nad Pilicą o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony