Aktualności

Mazowiecka Grupa SPEED

Data publikacji 04.10.2021

Jazda z nadmierną prędkością to nadal jedna z głównych przyczyn śmiertelnych wypadków drogowych. Celem Mazowieckiej Grupy SPEED jest eliminowanie z ruchu kierowców nie stosujących się do znaków drogowych oraz poruszających się z nadmierną prędkością.

W minionym tygodniu ostrowscy policjanci działając w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED ujawnili 106 kierowców przekraczających dopuszczalną prędkość. Ponadto zostały zatrzymane pięć praw jazdy w związku z nadmiernym przekroczeniem prędkości na obszarze zabudowanym .

Apelujemy  do kierowców o jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość często prowadzi do tragicznych wypadków drogowych. Siadając za kierownicę należy pamiętać ,iż odpowiadamy za własne życie i zdrowia ale także na życie i zdrowie pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Podsumowanie działań Mazowieckiej Grupy SPEED przed KWP zs. w Radomiu https://mazowiecka.policja.gov.pl/ra/dzialania-policji/aktualnosci/59527,Mazowiecka-grupa-SPEED-nadal-skuteczna.html
 

sierż.szt. Emilia Podbielska

Powrót na górę strony