Aktualności

Uderzył w znak drogowy i odjechał z miejsca zdarzenia- miał ponad trzy promile alkoholu-został zatrzymany przez ostrołęckich policjantów

Data publikacji 29.11.2016

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego udaremnili jazdę kolejnemu pijanemu kierowcy. Niebawem odpowie on za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed Sądem. Informujmy policję, kiedy widzimy kierujących, którzy mogą znajdować się pod wpływem alkoholu. Takim działaniem być może uratujemy życie jemu, bądź innym użytkownikom dróg.

ziś około godziny 1:15 w nocy na jednej z ulic naszego miasta policjanci ,,kryminalni” zauważyli, jak pojazd vw uderzył w znak drogowy w rejonie przejścia dla pieszych, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

 

Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe w celu zatrzymania pojazdu, jednak ten nie reagował w dalszym ciągu kontynuując jazdę. Pojazd zatrzymał się kilkaset metrów dalej. Za kierownicą siedział 40 – letni mieszkaniec naszego miasta.

 

Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnego z wymaganych dokumentów podczas kontroli. Posiadł jednak w swoim organizmie ponad trzy promile alkoholu. Nieodpowiedzialny mężczyzna niebawem odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed Sądem.

 

 

 

mł. asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony