Aktualności

Zderzenie ,,osobówki” i motocykla – pomimo pięknej aury prosimy o ostrożność

Data publikacji 18.06.2018

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, który miał miejsce wczoraj około godziny 18:00 w miejscowości Zalas. W jego wyniku motocyklista został zabrany do szpitala. Miłośników ,,dwóch kółek” prosimy o przestrzeganie ograniczeń prędkości oraz zakazów dotyczących, m.in. wyprzedzania.

Wczoraj o godzinie 18:00 na stanowisko kierowania ostrołęckich policjantów wpłynęła informacja dotycząca zderzenia motocykla i skody na oznakowanym skrzyżowaniu w m. Zalas.

Na miejsce zostali skierowani policjanci z miejscowego posterunku, ostrołęckiej ,,drogówki” oraz służby ratunkowe.

Według ich wstępnych ustaleń kierujący motocyklem suzuki 36 – letni mieszkaniec naszego powiatu na oznakowanym znakami poziomymi i pionowymi skrzyżowaniu podjął manewr wyprzedzania skody, która w tym czasie skręcała w lewo. Skodą kierowała 20 – letnia także mieszkanka naszego powiatu. Motocyklista uderzył w lewy przedni błotnik ,,osobówki”, a następnie się wywrócił.

 

W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem został zabrany do szpitala. Na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń ciała. Zarówno kierowca skody, jak i motocykla byli trzeźwi.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku policji w Łysych.

 

asp. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony