Aktualności

Spowodowali kolizje i odjechali - jeśli jesteś świadkiem tych zdarzeń powiadom policję

Data publikacji 02.07.2018

Zespół ds. Wykroczeń i Postępowań Administracyjnych Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzi czynności w sprawie dwóch zdarzeń drogowych, w których prawdopodobni sprawcy odjechali zaraz po zdarzeniu.

Pierwsze z nich miało  miejsce 25 czerwca 2018 roku około godz. 8.10-8.15 w Ostrołęce na rondzie Zbawiciela Świata (przy Circle K). Według wstępnych ustaleń kierująca samochodem koloru granatowego wjeżdżając na skrzyżowanie o ruchu okrężnym z ulicy Steyera nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się na rondzie samochodowi  Citroen C3 koloru czerwonego, doprowadzając do zderzenia. Po kolizji odjechała w kierunku ul. Brata Żebrowskiego.

Do drugiego zdarzenia doszło 26 czerwca ( wtorek) bieżącego roku na terenie Ostrołęki na ul. Inwalidów Wojennych. W tym przypadku kierujący bmw koloru szarego cofając  uszkodził zaparkowanego w rejonie galerii handlowej opla insignie, po czym odjechał.

 

Osoby, które mają wiedzę na temat tych zdarzeń proszone są o kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów  pod numerem telefonu 29 - 760 - 14 - 24.

 

asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony