Zbiórka krwi w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce! Zapraszamy!!! - Aktualności - KMP w Ostrołęce

Aktualności

Zbiórka krwi w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce! Zapraszamy!!!

Data publikacji 21.03.2019

W najbliższą sobotę, w godz. 10-14, na placu przed Komendą Miejską Policji w Ostrołęce, przeprowadzona zostanie akcja krwiodawstwa oraz rejestracja potencjalnych dawców szpiku w bazie DKMS. Hasło tej akcji mówi samo za siebie - "Kropla do kropli i razem uratujemy ludzkie życie". Zapraszamy mieszkańców naszego miasta i powiatu ostrołęckiego do udziału w tej akcji, która wspiera potrzebujących naszej krwi i szpiku oraz pomaga w powrocie do zdrowia. Zapraszamy serdecznie!

Klub "Legion HDK" - oddział "Ostrołęcki Legion", Klub HDK Policji w Ostrołęce, Klub HDK Krwiodawcy w Mundurach oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie i fundacja DKMS zapraszają mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego do udziału w akcji ratującej ludzkie życie, podczas której można podzielić się swoją krwią, a także zarejestrować się w bazie DKMS jako potencjalny dawca szpiku. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy!

W czasie trwania akcji, na placu przed Komendą Miejską Policji w Ostrołęce, dostępny będzie sprzęt służbowy, pojazdy służbowe oraz symulator jazdy motorowerem, który niewątpliwie wzbudzi ciekawość najmłodszych naszych mieszkańców i pozwoli rodzicom bądź opiekunom spokojnie oddać krew lub dokonać rejestracji w bazie DKMS.

 

asp. Krzysztof Kolator

KMP w Ostrołęce


 

Powrót na górę strony