Zdarzenie w Laskowcu - droga zablokowana - policjanci wyznaczyli objazdy - Aktualności - KMP w Ostrołęce

Aktualności

Zdarzenie w Laskowcu - droga zablokowana - policjanci wyznaczyli objazdy

Data publikacji 10.07.2019

Policjanci z ostrołęckiej drogówki od wczesnych godzin rannych pracują na miejscu zdarzenia drogowego na trasie krajowej K – 61 w miejscowości Laskowiec. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala. W chwili obecnej ruch na drodze odbywa się prze wyznaczone przez policjantów i strażaków objazdy. Prosimy o zachowanie ostrożności i skupieniu się na drodze.

Według wstępnych ustaleń kierująca seatem drogą krajową K- 61  46 - ostrołęczanka zatrzymała się, aby skręcić do posesji, natomiast jadący za nią kierujący fiatem 40 - letni mieszkaniec Ząbek najprawdopodobniej się zagapił i chcąc uniknąć zdarzenia odbił w lewo na przeciwległy pas. Niestety podczas manewru zderzył się zarówno ze stojącym seatem oraz z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem kierowanym przez 39 – letnią mieszkankę powiatu łomżyńskiego.

W wyniku zdarzenia 35 – letnia pasażerka seata została zabrana do szpitala.

Na miejscu pracuje kilka załóg policjantów, aby jak najszybciej udrożnić ruch. Prosimy kierowców, aby swoją uwagę skupili na drodze, a nie na oglądaniu samego miejsca zdarzenia. Takie zachowanie usprawni przejazd i pomoże uniknąć kolejnych zdarzeń.

 

asp. Tomasz Żerański

 

Powrót na górę strony