Zmiana na stanowisku kierownika Posterunku Policji w Goworowie - Aktualności - KMP w Ostrołęce

Aktualności

Zmiana na stanowisku kierownika Posterunku Policji w Goworowie

Data publikacji 15.10.2019

Na stanowisku kierownika Posterunku Policji w Goworowie zaszły zmiany personalne. Dotychczasowy kierownik, asp. szt. Grzegorz Miłek będzie pełnił teraz służbę na stanowisku kierowania ostrołęckiej jednostki. Jego obowiązki zostały powierzone st. asp. Hubertowi Choromańskiemu.

Dziś o godzinie 10:00 w siedzibie goworowskich policjantów odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zmiany na stanowisku kierownika posterunku policji w Goworowie. W uroczystości w trakcie której pożegnano także dotychczasowego kierownika posterunku policji asp. szt. Grzegorza Miłka udział wzięli: Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce podinspektor Andrzej Siurnicki, Wójt Gminy Goworowo Pan Piotr Kosiorek oraz policjanci z Ostrołęki i posterunku policji w Goworowie.

 

Komendant Miejski Policji w Ostrołęce podinspektor Krzysztof Szymański od dziś powierzył obowiązki kierownika posterunku policji w Goworowie st. asp. Hubertowi Choromańskiemu. Nowy kierownik jest doświadczonym funkcjonariuszem, służbę w policji pełni od 15 lat.

Pierwsze lata swojej służby pracował w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, następnie pełnił służbę w posterunku policji w Troszynie oraz Czerwinie.

Jego doświadczenie oraz predyspozycje pozwoliły mu przez minione 3 lata na pełnienie służby w ostrołęckim wydziale dochodzeniowo – śledczym. Natomiast asp. szt. Grzegorz Miłek będzie służbę na stanowisku kierowania Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

podkom. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony